Klasik Triple
20 L+20 L+20 L klasik fıskiyeli karıştırıcılı soğuk içecek dispenseri
Meyve suları, şalgam suyu, kahve, çay gibi soğuk içeceklerin soğutulması ve dağıtımı için tasarlamış tezgah üstü dispenser..

Klasik 3’Lü Fıskiyeli; manyetik fiskiyeli karıştırma sistemi sayesinde; özellikle parçacıksız meyve suları, şalgam suyu gibi soğuk içeceklerin soğutulması ve dağıtımı için tasarlamış tezgah üstü dispenserdir.Klasik 3’Lü Karıştırıcılı; manyetik paletli, yavaş çalışan karıştırma sistemi sayesinde; özellikle parçacıklı meyve suları, ayrıca; şalgam, soğuk kahve, soğuk çay, gibi soğuk içeceklerin soğutulması ve dağıtımı için tasarlamış tezgah üstü dispenserdir. Klasik 3’Lü Fıskiyeli modelde manyetik pompa ve Klasik 3’Lü Karıştırıcılı modelde manyetik palet sistemi sayesinde hazne içinde bulunan içeceğin alt motor bölümüne sızma riski ortadan kalkar,bu sayede motor ömrü uzar. Klasik 3’Lü Fıskiyeli modeller parçacıklı içeceklere uygun değildir. Klasik 3’Lü Karıştırıcılı; Burgulu palet sistemi homojen bir karışım ile içeceğin daha hızlı soğumasını sağlar. Hazneler soğutma ve karıştırma konularında birbirlerinden bağımsız kontrol edilebilir, çoklu hazne sayesinde her an içecek temini sağlanabilir. Klasik 3’Lü Pratik musluk sistemi; tek el kullanılarak rahatça içecek alabilmeyi sağlar. Geniş musluk hortumu parçacıklı içeceklerde bile hızlı dolum sağlar ve kolaylıkla sökülüp temizlenebilir. Mükemmel temizlik ve hijyen için içecekle temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir. Polikarbonat hazne darbeye dayanıklı ve gıda kullanımına uygundur. Makinenin kompakt gövdesi sayesinde yüksek miktarda günlük tüketime sahip tesislerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatlıkla fark edilir. Klasik 3’Lü de Sıcaklık seviyesi manuel olarak gövde içinden ayarlanır, termostat bu ayarı korur.

Fıskiyeli Modeller

60.SSSY
SARI

60.SSSB
SİYAH

60.SSSI
INOX


Fıskiyeli Modeller parçacıksız içecekler
için uygun çözümler sunar.

Karıştırıcılı Modeller


Karıştırıcılı Modeller parçacıklı içecekler
için uygun çözümler sunar.

 

60.MMMY
SARI

60.MMMB
SİYAH

60.MMMI
INOX

Fıskiyeli, Fıskiyeli ve Karıştırıcılı Modeller

60.SSMY
SARI

60.SSMB
SİYAH

60.SSMI
INOX


Fıskiyeli ve Karıştırıcılı Modeller parçacıklı
ve parçacıksız içecekler için uygun çözümler sunar.

Fıskiyeli, Karıştırıcılı ve Karıştırıcılı Modeller


Fıskiyeli ve Karıştırıcılı Modeller parçacıklı
ve parçacıksız içecekler için uygun çözümler sunar.

 

60.SMMY
SARI

60.SMMB
SİYAH

60.SMMI
INOX


Karıştırıcılı manyetik paletli, yavaş çalışan karıştırma sistemi sayesinde; özellikle parçacıklı doğal meyve suları, ayrıca; ayran, şalgam, soğuk kahve, soğuk çay, süt ve her türlü soğuk içeceklerin soğutulması ve dağıtımı için tasarlamış tezgah üstü dispenser.

 

 

Fıskiyeli manyetik fiskiyeli karıştırma sistemi sayesinde; özellikle parçacıksız meyve sularının, şalgamın soğutulması ve dağıtılması için tasarlanmış tezgah üstü dispenser.

 

Kompakt gövdesi sayesinde yüksek miktarda günlük
tüketime sahip tesislerin ihtiyaçlarını karşılar.


Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatça fark edilir.


Tek el kullanılarak rahatça içecek alınabilen pratik musluk sistemi. Geniş musluk hortumu devamlı akışkanlık sağlar ve kolaylıkla sökülüp temizlenebilir.

Teknik Özellikler
Hazne Kapasitesi 20L + 20L + 20L Akım 1,75 A
Soğutucu Gaz R134A / R290
Ağırlık ve Ölçüler Makine Koli Sıcaklık Aralığı +5 °C — +10 °C
Ağırlık 42,3 kg 44,5 kg Enerji Tüketimi 8 kWh/24h
Genişlik 545 mm 575 mm Güç 340 W
Derinlik 525 mm* 550 mm Soğutma Gücü 1020 W
Yükseklik 665 mm 690 mm Besleme Voltajı  220-240 V 50 Hz
* damlalık dahil Opsiyonel Voltaj  208-220 V 60 Hz
Opsiyonel Voltaj  115 V 60 Hz 
Alternatif Ürünler

Klasik Mono

Klasik Twin

Panoramik Twin

Slush Triple