SAM TEKNİK Mutfak Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin temelleri 1982 yılında Mehmet Ali KAKŞİ tarafından atıldı.

SAM TEKNİK faaliyetlerine, içecek ekipmanları sektöründe satış sonrası hizmet ve servis sunarak başlamıştır. 2010 yılında, 28 yıllık Horeca ürünlerinin teknik servis tecrübesi ve bilgi birikimi ile soğuk içecek ekipmanları imalatına adım atmıştır. Samixir ürünlerinin kullanıcı dostu, uzun ömürlü ve üstün kaliteli olmalarının temelinde, uzun yıllar süregelen tecrübe, AR-GE odaklı ve son teknolojiyi takip eden üretim anlayışı vardır. Hedefimiz, güçlü yerel ortaklarla iş birliği yaparak samixir ürün portföyünü tüm dünya pazarlarındaki son kullanıcılara tanıtmaktır. Tecrübesini kalite ile birleştiren marka; samixir.

Üretimde kalite

1982 yılında Mehmet Ali KAKŞİ tarafından temelleri atılan şirketin günümüze kadar belli başlı elit markaların satış sonrası hizmetini sunmaktadır. 2010 yılında edinmiş olduğu tecrubeyle soğuk içecek ekipmanlarının imalatına başlar.İlk günden beri kaliteye ve hizmete önem veren şirket bugün 2500m2 alanda imalatını sürdürmektedir.

AR-GE Faaliyetleri

Senelerin tecrübesi

Profesyonel Ekip

Kaliteli Malzeme

Katıldığımız Fuarlar

 

Document
Hostech – 2021

Host Milano – 2019

Hostech – 2018

Gulf Host – 2017

Ibex İran – 2017

Hostech – 2016

Ibatech – 2015

Hostech – 2014

Food Product – 2014

IBEXpo – 2011

Food Product – 2011


Karar vermeden önce bizimle tanışın
Size bir buton kadar uzaktayız, bizimle temas kurmak için aşağıdaki
buton ile ulaştığınız formu doldurmanız yeterli.

Tecrübe

Samixir markalı ürünler %100 son kullanıcı memnuniyeti hedefi doğrultusunda, 39 senelik sektörel tecrübe ve geniş ürün bilgisi birikimi ile üretilmektedir.

Detaylarda kalite

Samixir markalı ürünler yüksek kalite, dayanıklılık, kullanım kolaylığı, tasarımı ile bulunduğu ortamlarda şık gözükmesi ve uzun ömürlü olmaya odaklanarak üretilmektedir.

Üretim bandı

Ürünlerimiz modern tesislerimizde tecrübeli teknik personel ve kalifiye üretim ekiplerimiz tarafından üretilmekte olup, üretim prosesi her adımda kalite kontrol için takip edilmektedir.